سلا
م میکنم خدمت همه شما دوستان گرامی .خنده

بنده امروز میخواهم بهتون آموزش بدم که چگونگی سرعت هش مرورگر کریپتو تب که بیت کوین استخراج میکند را ببرید بالا.با این روشی که میخوام بهتون توضیح بدم شما میتوانید با سرعت 200h/s که 10 برابر سرعت اصلی میباشد بیت کوین جمع آوری کنید .لبخند

این روش کاملا رایگان میباشد بدون استفاده هیچ برنامه و هیچ چیز دیگری !
با ما همراه باشید.زبان درازی

آموزش:
 دوستان مدیریت کمپانی مرورگر کریپتو تب(CryptoTab Browser) در پیام های اخیرش نوشته بود: 

در آپدیت جدید که هنوز نیومده سرعت جمع آوری از سرعت قبلی چند برابر شده و شما میتوانید با سرعت بهتری بیت کوین جمع آوری کنید.با سرعت اپدیت جدید میتوانید روزانه حداقل 7 الی 8 دلار جمع آوری کنید .منتظر آپدیت جدید باشید.!
 متن بالا ترجمه متن اصلی که کمپانی نوشته بود است.

حال آپدیت جدید تشکیل شده و این بار با سرعت چند برابر بیت کوین جمع میکنه که بنده خودم همین امروز شروع کردم به جمع کردنش و تقریبا با سرعتی  130h/s تا 190h/s کار میکنه.

این متن رو جدی بگیرید و همین امروز یکشنبه 29 دی ما 1398 آپدیت تشکیل شده و کسی خبری نداره.اولین کسی که این خبر رو منتشر کرده سایت MrBitCoins بوده و اگر جای دیگری دیدید کپی برداری بوده است.

جهت دانلود نسخه آپدیت شده مرورگر کریپتو تب(CryptoTab Browser) بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوستان امیدوارم ازین آموزشمو لذت برده باشید نهایت استفاده رو برده باشید.
منتظرر مطلب های بعدی ما باشید .
با ما همراه باشید!

لایه جدید.
لایه جدید.

[افزایش سرعت بیت کوین سایت کریپتو تب [ CryptoTab ]

سرعت ,جمع ,جدید ,آپدیت ,کوین ,بیت ,بیت کوین ,با سرعت ,جمع آوری ,کریپتو تب ,آوری کنید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیستم های امنیتی پارسه هشتگرد فئتبال MHKashian مرجع دانلود پروژه و سینک آماده ادیوس طفل کبیر ثبت شرکت در تهران barnamenevis2019 گیم لند 98 | مرجع آموزش و ترفند و مشکلات بازی ها پاورپوینت اصول حسابداری و هزینه یابی کتابخانه عمومی شهید محمد میر